Interesują Cię doniczki ceramiczne?

 

Produkujemy je od 1982 roku w Złotorii, k/Torunia.

 

Co jeszcze chciałbyś o nas wiedzieć?

Szukam nowych doniczek, przeglądam waszą ofertę, chcę poszerzyć asortyment mojego sklepu:

Produkujemy głównie doniczki i osłonki ceramiczne (18 kształtów) oraz wazony. Nasze wyroby to w większości ceramiczne doniczki szkliwione; dzięki zastosowaniu tej technologii są one całkowicie odporne na zarysowania i przebarwienia. Co to oznacza w praktyce? Właściwie nie dotyczą Cię reklamacje, dzięki czemu oszczędzasz na kosztach obsługi i budujesz wśród swoich klientów opinię rzetelnego sprzedawcy. My zaś ze swojej strony dbamy o to, by oferta była cały czas poszerzana. Obejrzyj nasze doniczki w zakładce "Produkty", zaprojektuj własną donicę, lub dowiedz się, jak wspieramy sprzedaż u swoich klientów. W ofercie posiadamy także doniczki plastikowe.
 
Jak działacie? Co mi daje współpraca z Wami?
  • Docieramy w każdy zakątek kraju, cyklicznie realizując dostawy dzięki własnej flocie pojazdów. Wybierz donice prosto z auta, a osobiście przekonasz się o jakości produktów. Bez minimum logistycznego.
  • Zależy Ci na szybkich dostawach? Oferujemy terminowe dostawy spedycją już od 1,100 zł. Zabezpieczony towary wysyłamy na własny koszt. Jeśli szkoda Ci czasu na wybieranie doniczek z samochodu, lub potrzebujesz towaru szybciej, niż przypada kolejna wizyta swojego opiekuna, wystarczy, że wyślesz do nas e-mail. Oddzwonimy i wyślemy katalog donic, by ustalić wszystkie szczegóły.
  • Gdy produkt stanie już na półce, możesz korzystać z pomocy naszych handlowców; wymieniamy towary nierotujące (aby produkt na półce zarabiał), uzupełniamy sprzedany towar (by półka zawsze była pełna i gwarantowała Twoim klientom maksimum wyboru) i dbamy o dobrą ekspozycję towaru. 
  • Jeżeli dopiero rozpoczynasz handel ceramiką, służymy pomocą. Zadzwoń, by umówić się na spotkanie. Na bieżąco monitorujemy poszczególne rejony kraju i zawsze chętnie podpowiemy, co może zainteresować Twoich odbiorców.
  • Jeżeli Twoi pracownicy nie mają na to czasu - zaprojektujemy ekspozycję i ułożymy donice za Ciebie.

 

Chcę zlecić wykonanie produktu na zamówienie.
 
Produkujemy głównie donice ceramiczne, ale historia Art-Ceramic to również galanteria: wazony, świeczniki i artykuły dekoracyjne. Dział produkcji to profesjonalna kadra specjalistów, gotowych wykonać każdy produkt, niezależnie od jego charakteru; jeżeli interesuje Cię wazon, kubek, urna lub coś, czego aktualnie nie ma w ofercie - zapytaj.
Prawdopodobnie możemy wykonać to dla Ciebie. Podejmujemy się również nietypowych zleceń produkcyjnych.


Mimo wszystko nie znalazłeś tego, czego szukasz? Sprawdź ofertę indywidualną.